Anasayfa

Kullanıcı Sözleşmesi Ve Gizlilik Politikası

Kullanıcı Sözleşmesi Ve Gizlilik Politikası

Bu sözleşmede size verilen bilgiler; TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden alacağınız hizmet şartları dahildir. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi tarafından size sunulan hizmetleri kullanırsanız, bu sözleşmede yer alan kuralları ve yükümlülükleri kabul ettiğiniz ve onayladığınız anlamına gelir. Size sunulan bu sözleşme, size verilen hizmetler karşılığında bilgilerinizin kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanıcılar hizmet aldıklarında veya TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesine üye olduklarında bu sözleşmeyi okudukları, anladıkları ve kabul ettikleri ve onayladıkları kabul edilir. SÖZLEŞMENİN KAPSAMI TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden alacağınız hizmetler karşılığında sizden alınan bilgiler, site içerisinde aşağıda listelenen noktalarda güvenli bir şekilde gizlenmektedir. Site, kullanıcı hatasından kaynaklanan sorunlardan sorumlu değildir. Aynı zamanda TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi kullanıcılarından alınan verileri sağlar; gerektiğinde üçüncü taraflarla ve kurumlarla paylaşma yetkisine sahiptir. Bunun dışında, kişisel verilerin korunmasının önemli bir sorumluluk olduğunun bilincindeki TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, bu bilgileri kendi tarafında saklamaktadır. Kullanıcı tarafından yapılan bir hata veya ihmal durumunda kullanıcı verilerinin üçüncü taraflara aktarılması; TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi sorumlu değildir. Kullanıcı bilgileri, kullanıcı adı ve parola bilgileri TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi tarafından alınır ve bu bilgilerin yönetimi bu işlem sırasında kullanıcı tarafından sağlanır. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com web sitesinin bir gizlilik politikası ve bir kullanıcı sözleşmesi mektubu vardır; hizmet aldığınızda hangi bilgilerin sizden alınacağını ve hangi amaçla kullanıldığını ayrıntılı olarak anlamanız için hazırlanmıştır. Makalenin ayrıntılı bölümlerinde, hizmet için sizden alınan bilgilerin amacını ve bilgileri üçüncü taraflarla paylaşma koşullarını da görebilirsiniz. Bu sözleşme mektubu ile yapılan bu karşılıklı çalışmada, TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com ve kullanıcılarının sorumlulukları açıkça açıklanmıştır.
HİZMET ŞARTLARI VE ÜYELİK
1. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden alacağınız hizmetleri kullanmak için; kullanıcı adı ve şifre bilgileri istenir.
2. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde sunulan hizmetler kapsamında; Sitedeki tüm işlemler sizin sorumluluğunuzdadır.
3. Bakanların servisi sayesinde profilinizin bakanlarını görebileceksiniz.
4. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com'dan alacağınız bakanlar hizmeti kapsamında; hesabınızdan reklam tweeti atacaktır. Bu hizmeti alırsanız, bu durumu kabul edersiniz.
5. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden alacağınız bakanlık hizmeti kapsamında; diğer yayınlar ve Retweet gibi diğer hesapları takip edin. Bu hizmeti aldığınızda, bu durumları kabul edersiniz ve kabul edersiniz.
6. Bakanların hizmeti kapsamında TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com tarafından sunulan profil; Yukarıdaki işlemleri yapmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu hizmeti alarak, bu durumu kabul edersiniz ve onaylarsınız.
7. Site yönetimi, TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde alacağınız hizmetle paylaşacağınız kullanıcı adı ve şifre bilgilerindeki olası değişikliklerden sorumlu değildir.
8. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com'dan alacağınız hizmet karşılığında; Twitter sınav yapısı veritabanına kaydedilir.
9. Profile bakanlar için servis karşılığında TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesini ziyaret edeceksiniz; Twitter anahtar bilgileri de veritabanına kaydedilir.
10. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinin aynı anda aldığı diğer veriler; Otocan ve salyan anahtarı bilgileri. HAKLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER I. Kullanıcının Hakkı ve Hükümleri a) En iyilertalk.com sitesinden alınacak hizmet karşılığında, gtakip.com sitesiyle kullanıcı bilgileri kabul eder. b) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, özel-ticari-gizlilik bilgileri, gerektiğinde bu bilgileri almış olması gerekir; thhairhoritytosharewiththparparties vardır. Olasılık paylaşmanın içgüdüsü, TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden herhangi bir tazminat talep etmeyeceklerini kabul edin. Aynı zamanda kullanıcılar; Italsoacceptsanda TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com web sitesinin iyileştirilmesi için gerekli koşullar. c) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, bilgilerinden alınan bilgileri korumak ve üçüncü taraflardan saklamak gibi bilgilerden sorumlu değildir. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, olası bir kullanıcı hatası için sorumlu değildir. Buna göre, kullanıcılar TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden beklentilerini karşılamayacaklardır. d) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde yapılan işlemler, kullanıcının kabulüne uygun olarak tasarlanmıştır. Sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul eder. com web sitesitosharethedataundund koşul. c) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, bilgilerinden alınan bilgileri korumak ve üçüncü taraflardan saklamak gibi bilgilerden sorumlu değildir. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, olası bir kullanıcı hatası için sorumlu değildir. Buna göre, kullanıcılar TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden beklentilerini karşılamayacaklardır. d) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde yapılan işlemler, kullanıcının kabulüne uygun bir şekilde hazırlanır. Sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul eder. com web sitesitosharethedataundund koşul. c) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, bilgilerinden alınan bilgileri korumak ve üçüncü taraflardan saklamak gibi bilgilerden sorumlu değildir. TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesi, olası bir kullanıcı hatası için sorumlu değildir. Buna göre, kullanıcılar TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden beklentilerini karşılamayacaklardır. d) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde yapılan işlemler, kullanıcının kabulüne uygun olarak tasarlanmıştır. Sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul eder. Kullanıcılar, TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden beklentilerini karşılamayacaktır. d) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde yapılan işlemler, kullanıcının kabulüne uygun olarak tasarlanmıştır. Sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul eder. Kullanıcılar, TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinden beklentilerini karşılamayacaktır. d) TwitStalk Uygulaması ve twitstalk.com sitesinde yapılan işlemler, kullanıcının kabulüne uygun olarak tasarlanmıştır. Sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul eder.

Lütfen unutmayın! Sisteme giriş yaparsanız Kullanıcı Sözleşmesi Ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırsınız.